Doktor z Hor

Aktuality

Informace pro všechny pacienty i odbornou veřejnost


Vzhledem k množícím se pochybnostem a zkresleným informacím bych Vám všem chtěl oznámit, že jsem udělal v naší firmě určité personální změny , ale všechny naše činnosti pokračují i nadále.

Od 1.10.2014 jsem se vrátil osobně do ordinace do Tanvaldu na 3 dny v týdnu.

Od 1.10.2014 došlo ke změně na postu vedoucí sestry domácí péče, vykonává ji Bc.Irenka Krykorková, mobil na objednávání ponechán původnítedy buď do některé z našich ordinací na pevnou linku, nebo přímo na ni 776 792 055. Do budoucna budou uvolněny nové objednávací stránky mailem.

 Zároveň skončily v naší firmě ze zdravotních důvodů Dana Heřmanová a dohodou manažerka Bc. Petra Elisová.

Domácí péče bude fungovat i nadále, platí stále , že po indikaci od Vás VPL nebo po dobu 14 dní od nemocničního lékaře nemusí klient péči hradit.

V současné době máme v terenu 7 sestřiček.

Zároveň funguje i půjčovna kompenzačních pomůcek pod naší sesterskou ops Světlo z hor, kterému jsme spustili nové stránky svetlozhor.cz

Pro přehlednost zasílám i níže uvedený plakátek, pokud byste měli zájem , mohu Vám dodat informační plakát velikosti A4 do VAší čekárny.
 

Bohužel jsme se dověděli, že i konkurenční firma Diona , poskytující stejné služby, může poskytovat službu domácí péče i pro okres Jablonec nad Nisou, a dokonce mají i půjčovnu pomůcek zdarma.

 

Budeme se snažit Vám všem i Vašim pacientům vyjít vstříc a budeme rádi,pokud nám zachováte svou přízeň.

 

Těšíme se na Vaši spolupráci .

 

 

  

 

Od 1. 11. 2013 se u násordinaci připravujeatestaci MUDr. Kateřina Pokorová

 

UPOZORNĚNÍ PRO NAŠE PACIENTY
Nyní vakcinace proti sezónní chřipce.


Na jaře se spolu s přírodou  probouzí i klíšťata, a proto bychom měli myslet na naši ochranu proti klíšťové encefalitidě.
Toto onemocnění přenášené klíšťaty lidé podceňují. Proti klíšťové encefalitidě neexistuje účinný lék. Rekonvalescence po onemocnění je náročná a dlouhodobá. To podtrhuje význam očkování.
Nyní nejlepší čas se nechat očkovat. Akce na očkovací látku FSE-IMUN od firmy Baxter původní cena jedné dávky včetně aplikace nyní za  750,-Kč. Další informace u sestřičky.

Ocenění Spolehlivá firma

Trápí Vás celulitida? Ráda by jste měla štíhlejší a hladší nohy? Toužíte po zpevnění postavy? Pozorujete večer na svých noháchoblasti kotníků otoky? Máte večer pocit unavených nohou? Máterodině sklon ke křečovým žilám 

•  Přijďte vyzkoušet tzv.přístrojovou lymfodrenáž
•  Stehna, břicho a zadeček pomůže vytvarovat metoda, která se jmenuje presoterapie. Jde o lymfatickou masáž ve speciálním obleku (nohavicích), kdy tlak působí na problematické části postavy a modeluje je, aby byly vidět výsledky je nutno absolvovat deset kúr.

Jaké jsou účinky lymfodrenáže?

•  zlepšují tok lymfy
•  detoxifikují organismus
•  zmírňují otoky nohou
•  skvěle relaxují unavené nohy
•  prokrvují a omlazují pokožku
•  odstraňují celulitidu
•  zmenšují a zešťíhlují obvod stehen
•  modelují postavu
•  součást rekonvalescence po liposukci


Objednejte se předem a vyzkoušejte. Na Vaši návštěvu se těší Růtová Martina.